Компанія "KHT-heating" пропонує купити гідравлічні стрілки власного виробництва. Кваліфіковані співробітники компанії нададуть Вам всю необхідну технічну інформацію про обладнання.

Пропоновані гідравлічні стрілки відповідають високим стандартам якості, що дозволяє експлуатувати їх в різних умовах. 

Основними конкурентними перевагами продукції від виробника “KHT-heating” є компактне виконання, надійність, міцність корпусу, ефективна робота та довговічність (завдяки спеціальній антикорозійній обробці).

Поговоримо детальніше про гідравлічні стрілки

Гідравлічні стрілки призначені для розділення котлового та опалювального контурів. Таке обладнання найшло своє широке застосовуються в системах середньої та великої потужності, що складається з одного або більше котлів і декількох опалювальних контурів. 

В асортименті фірми "KHT-heating": гідравлічні стрілка HS з різьбовими підключенням та гідравлічні стрілки HSF з фланцевим приєднанням.

Принцип роботи гідравлічних стрілок

При застосуванні гідравлічної стрілки в котельних системах відбувається розділення котлового та системного контурів. Це розділення усуває (або зменшує) взаємний вплив змін інтенсивності циркулюючих потоків теплоносія котлового та системного контурів. Під час роботи системи розрізняють три основних її стани, а саме:

* Стан, коли кількість теплоносія в котловому контурі відповідає кількості теплоносія опалювальної системи. Кількість розігрітого котлом теплоносія дорівнює кількості теплоносія, спожитому системою.

* Стан, коли відбувається зменшення потоку теплоносія в опалювальній системі, що супроводжується протіканням частини потоку теплоносія котлового контуру через гідравлічну стрілку в контур системи. Залишок потоку повертається до котлового контуру, піднімаючи температуру теплоносія на вході в котел.

* Стан, коли потік теплоносія через системний контур більше потоку теплоносія котлового контуру. У цьому випадку частина потоку теплоносія системного контуру протікає через гідравлічну стрілку в котловий контур, а залишок потоку повертається в систему.

Виробник "KHT-heating" залишає за собою право вносити незначні конструкційні зміни, які не впливають на якість та надійність гідравлічних стрілок.

Переглянути каталог гідравлічних стрілок Ви можете тут!