Якщо Ви вирішили купити холодоаккумулятор, тоді пропонуємо звернутись до компанії "KHT-heating". Це виробник на українському ринку, який знає, яке обладнання підійде для Вашої галузі промисловості.

Далі поговоримо, чому варто використовувати даний тип обладнання...

Особливості холодоаккумуляторів

Використовуються акумулятори холоду з метою зниження встановленої потужності холодильного обладнання в тому випадку, якщо холодонагрузка в системах є нерівномірною протягом всієї доби.

Крім того, холодоаккумулятори допомагають згладити нерівномірності вироблення холоду при роботі компресора в режимі постійних пусків і зупинок. Також у випадку, коли обсяг гідравлічного контуру холодильної машини є меншим за мінімально допустимий об’єм води. В останньому випадку можна уникнути частого включення та виключення обладнання.

Отож, можна узагальнити - холодоаккумулятори застосовують для згладжування пікових навантажень, продовження служби компресора, згладжування температурних коливань.

Холодоаккумулятори серії ХА від виробника

Компанія "KHT-heating" реалізує холодоаккумулятори серії ХА, які призначені для зберігання рідких холодоносіїв в системах холодопостачання та кондиціонування в якості буферних і акумуляційних елементів системи.

Теплоізоляція в обладнанні виконана з теплоізоляційного матеріалу на основі спіненого синтетичного каучука. Температура роботи холодоакумулятора може становити від - 50°С до +105°С. Робочий тиск до 0,3 Мпа.

Дана модель виготовляється з чорної сталі та має цинкове покриття для захисту стінок виробу від конденсату.

Такий холодоаккумулятор ідеально підходить для холодильних станцій зі значним холодильним навантаженням і дозволяє проектувати холодильну систему, виходячи з потреби в холоді в розрахункову доби.

Увага! Холодоаккумулятори сертифіковані в Україні та відповідають всім чинним нормам та стандартам якості. Надається гарантія від виробника "KHT-heating"!

З питань замовлення звертайтесь за контактними номерами!