На сьогоднішній день компанія "KHT-heating" присвятила свою діяльність виробництву, монтажу та продажу економних опалювальних систем. Зокрема, ми поговоримо про баки акумулятори, які забезпечують нагромадження, зберігання та передачу достатньої кількості тепла. 

Підприємство слідкує за світовими тенденціями, тому в обладнанні, поряд з технологіями, перевіреними часом, завжди присутні новітні технічні рішення.

Основне призначення акумуляторних баків

Баки акумулятори призначені для нагромадження, зберігання та передачі надмірної кількості тепла, отриманого з різних джерел непостійної дії, а саме: твердопаливних котлів, сонячних радіаторів, електрокотлів, теплових насосів та інше. 

Акумуляційні або буферні баки забезпечують безпечну роботу опалювальних систем шляхом нагромадження або віддачі тепла, що утворюється в результаті невідповідності кількості отримуваної теплової енергії від джерела тепла до споживання, системи опалення. Максимальний робочий тиск бака складає 3 кгс/см2.

Матеріали, з яких виготовляється обладнання

Баки акумулятори виготовляються з чорної листової сталі. Ізоляція виконана з м'якого пінополіуретану товщиною 100мм. Обшивка виготовлена з штучної шкіри (дерматину). Обшивка доступна в червоних та синіх кольорах. Всі вихідні патрубки мають внутрішній гвинт.

Весь модельний ряд баків акумуляторів 

Модельний ряд обладнання від виробника "KHT-heating" дозволить об'єднати будь-які системи опалення та гарячого водопостачання в єдине ціле.

Асортимент баків включає в себе звичайні акумулюючі баки, баки з теплообмінниками (одним і двома), для знімання теплової енергії з одного чи двох джерел, баки з можливістю нагріву води для гарячого водопостачання (бак в бакові) та комбіновані акумулюючі баки з одним або двома теплообмінниками та можливістю приготування гарячої води. 

Всі ємності мають можливість додаткового встановлення електричного нагрівального приладу (ТЕНу) з фронтальної сторони, що полегшує його монтаж на обслуговування. Також пропонується якісна теплоізоляція для акумулюючих баків, яка дозволить ефективно зберігати тепло протягом довгого періоду.

Все обладнання сертифіковане в Україні та відповідає всім чинним нормам та стандартам якості. Гарантія від виробника - 5 років. 

Кредо "KHT-heating" – завжди йде назустріч Вашим потребам. А індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість вирішення будь-яких завдань!

Взаємовигідна співпраця чекає на Вас!