Сучасне житло не можна назвати комфортним, якщо в ньому відсутня гаряче водопостачання. А кращим рішенням є бойлери непрямого нагріву! З таким обладнанням Вам не прийдеться турбуватися про невчасне відключення гарячої води.

Якщо вже купувати бойлери непрямого нагріву, то тільки у перевіреного виробника та постачальника! Адже це задоволення досить дороге, тому проблем з гарячим водопостачанням не має бути протягом багатьох років! У цій статті Ви дізнаєтесь, де найкраще замовити бойлер такого типу - щоб був і по ціні доступний, і по функціональності безвідмовний.

Що представляє собою це обладнання? 

Водонагрівачі непрямого нагріву призначені для нагріву гарячої води за допомогою вбудованих в ємність теплообмінників і збереження її запасів. Дане обладнання є чи не найбільш оптимальним виходом для забезпечення гарячою водою будинків площею від 250 і більше квадратних метрів.

Де купити бойлери непрямого нагріву в Україні?

На сьогоднішній день компанія "KHT-heating" реалізує бойлери непрямого нагріву по всій території Україні та СНГ. В асортименті - бойлери гарячого водопостачання без теплообмінника, бойлери гарячого постачання з нижнім спіральним теплообмінником, бойлери гарячого постачання з двома теплообміниками.

Пропоноване обладнання виготовляється з найякісніших і міцних матеріалів, а також комплектується високотехнологічними пристроями. Крім того, бойлери володіють захисним шаром емалі, а також неіржавіючої сталі в кожусі з високоефективною теплоізоляцією. 

Основними перевагами бойлерів непрямого нагріву є як швидкість нагріву води, так і можливість забезпечення відразу декількох точок водоспоживання. Більше того, вони зручні та нескладні в експлуатації. Надається гарантія від виробника - 2 роки.

Позиція компанії "KHT-heating" - це індивідуальний професійний підхід до кожного замовника. Тому будьте впевнені, що у Ваші руки попаде саме те обладнання, яке Ви бажаєте!