Останніми роками при проектуванні та монтажі паливних та котелень все частіше почали використовувати так звану «гідравлічну стрілку». Її варто застосовувати як при гідравлічній обв’язці двокотлових (або більше) систем різної потужності, так і при обв’язці невеликих опалювальних систем малої потужності. Основним завданням, котре покладається на стрілку, є гідравлічне вирівнювання котлового і опалювального контурів системи опалення.

Гідравлічна стрілка чудово розподіляє систему на первинний (котловий) та вторинний (споживачі) контури при великому опорі в системі та при великій відстані між джерелом та споживачем тепла, виключаючи взаємний вплив контурів. Варто відзначити ще одну важливу функцію гідравлічної стрілки - захист водогрійних котлів від низьких температур зворотної лінії, що призводять до низькотемпературної корозії теплообмінників та в результаті виводять котел з ладу.

Дуже важливим і необхідним є використання гідравлічної стрілки з конденсаційними опалювальними котлами, для забезпечення високого ККД, зменшуючи протік теплоносія через теплообмінник котла та підвищуючи температуру зворотної лінії. Гідравлічна стрілка забезпечує надходження в котел і опалювальні контури заданих теплових потоків, спрощує розрахунок та підбір циркуляційних насосів котлового та опалювальних контурів, виконавчих органів котлового контуру. Також гідравлічна стрілка служить як повітрозбірник та шлаковловлювач.

Компанія «KHT-heating» пропонує великий вибір гідравлічних стрілок власного виробництва. Широкий типоряд дозволяє підібрати необхідну для вашої системи гідрострілку, а працівники технічного відділу радо допоможуть вам вибрати її необхідний розмір в залежності від потужності вашого опалювального котла та типу системи опалення, оскільки від цього залежить ефективна робота гідравлічної стрілки і виконання покладених на неї функцій. Для систем невеликої потужності гідравлічні стрілки виготовляються з різьбовими патрубками. При використанні гідрострілки в системах великої потужності, з одним або декількома опалювальними котлами, патрубки виготовляються з привареними сталевими фланцями. Це спрощує та пришвидшує монтаж та подальшу експлуатацію гідравлічної стрілки.

Гідравлічні стрілки виробництва компанії «KHT-heating» додатково обладнані автоматичним розповітрювачем та вентилем для видалення шламу, що випав на дно стрілки. Також в конструкцію стрілки входить гільза для датчика температури, для забезпечення автоматичного регулювання системи опалення. Всі гідравлічні стрілки постачаються в теплоізоляційному кожусі, для унеможливлення втрат тепла через корпус.

Якщо ви хочете, щоб система опалення та усі її елементи працювали ефективно та надійно, без гідравлічної стрілки вам не обійтись.