Жодна затишна оселя в наш час не може обійтись без системи опалення. І жодна система опалення не обходиться без нагрівального приладу – серця системи. Раніше можна було обійтись одним простим водо- чи парогрійним котлом. Але ж наука не стоїть на місці, новий день дає нам нові можливості. Дедалі частіше в приватних будинках відводиться окрема кімната для паливної. Чому аж ціла окрема кімната? Тому що все обладнання, котре в ній монтується, важко вмістити в звичну шафку на кухні, чи куточок в коридорі. Для чого ж наставляти купу незрозумілого на перший погляд обладнання, запитаєте ви? Для того, щоб зробити вашу систему опалення розумною, а головне – економною і комфортною.

За умов постійного росту ціни традиційного палива, газу, все більшої популярності набирають альтернативні джерела енергії, такі як сонячна енергія, енергія землі, альтернативні види палива, такі як дрова, пелети, щепа та інші. Проте ефективне застосування та використання альтернативних джерел енергії неможливе без розумної системи опалення та її центру – паливної. Одним з важливих елементів такої паливної є баки акумулятори, котрі пропонує компанія «KHT-heating».

Що таке акумулюючий бак і в чому доцільність його використання? Вже з самої назви стає зрозумілим призначення бака – акумулювання або накопичення тепла. Саме так, системи опалення з використанням альтернативних джерел енергії та палива просто не можуть ефективно працювати без акумулюючих баків. Для прикладу, при використанні сонячної енергії, котра не є постійною впродовж всього дня, дуже важливим є її накопичення в моменти найбільшої її кількості. Ранок був сонячним, проте в обід небо затягнуло хмарами. Але з акумулюючим баком це не проблема. Максимальна кількість теплової енергії була в ньому збережена і тепер може використовуватись протягом цілого дня.

Використання такого альтернативного палива, як деревина, також вимагає наявності акумулюючого бака для досягнення максимальної ефективності. Як відомо, найбільша кількість тепла виділяється з деревини при повному і безупинному її згоранні. Проте це неможливо, якщо акумулюючий бак відсутній. Кількість тепла, котре виділяється при максимальному спалюванні деревини, є набагато більшою, ніж потреба в ньому для будинку. Тому раціонально його зберігати і розподіляти рівномірно, залежно від потреби в ньому будинку чи опалюваного приміщення.

Асортимент баків, які пропонує компанія «KHT-heating», є досить широким. Він включає в себе звичайні акумулюючі баки, баки з теплообмінниками (одним і двома), для знімання теплової енергії з одного чи двох джерел, баки з можливістю нагріву води для гарячого водопостачання (бак в бакові) та комбіновані акумулюючі баки, з одним або двома теплообмінниками та можливістю приготування гарячої води. Всі ємності мають можливість додаткового встановлення електричного нагрівального приладу (ТЕНу) з фронтальної сторони, що полегшує його монтаж на обслуговування. Також пропонується якісна теплоізоляція для акумулюючих баків, яка дозволить ефективно зберігати тепло протягом довгого періоду. Все обладнання та матеріали є сертифіковані на території України та відповідають всім чинним нормам та стандартам якості.