Акумулюючий бак для котла та його особливості

Як відомо, затишок у наших домівках залежить від низки факторів, зокрема важливу роль, особливо у холодну пору, відіграє опалення. Нестабільність цін на енергоносії дедалі більше актуалізує питання, як зменшити витрати на опалення, не втративши водночас належного рівня комфорту.

Акумулюючі ємності дозволяють належним чином задовольняти ваші потреби у теплі та гарячому водопостачанні. Переважна більшість виробників твердопаливних котлів радять використовувати акумулюючі баки, оскільки у такий спосіб ви зможете суттєво продовжити експлуатаційний термін використання самих котлів. Крім того, використовуючи їх, ви зможете запобігти відкладенню смол.

Акумулюючі баки являють собою спеціалізоване устаткування, яке використовують для зберігання зайвої кількості тепла. Коли котел припиняє роботу, відбувається предача тепла доти, поки температура у баку не стане вищою, ніж у опалювальній системі. Якщо ви правильно вибрали теплоакумулятор, це дозволить підтримувати належний рівень температури в оселі протягом 1,5 доби. Власне, акумулюючі баки – це термоси, основним завданням яких є якомога довше накопичувати тепло.

Основною перевагою, яку ви отримаєте у разі використання акумуляційних ємностей, є те, що ви не допускатимете втрат тепла, а будете накопичувати надлишок, що дозволяє заощаджувати кошти. У разі необхідності використання великої кількості теплової енергії акумуляційна ємність дозволяє віддавати значні обсяги теплової енергії, яку було накопичено. Інтервали між завантаженнями палива істотно подовжуються, у такий спосіб ви максимально економите свій час. Забезпечується комфортніший клімат у приміщенні, оскільки подається саме та температура, яка необхідна для проживання. Ви витрачаєте приблизно на третину менше палива порівняно з системою без акумулюючого баку.

Акумулюючі ємності доцільно використовувати не тільки в домашніх умовах, але й для опалення офісних приміщень, готелів та ін. Наші акумуляційні баки виготовлені із чорної сталі, без внутрішнього покриття. Термоізоляція виконана із м'якого поліуретану, товщина якого становить 10 см, обшивка зроблена з дермантину або тканини ПВХ. У нас представлено величезний асортимент акумулюючих баків залежно від ваших потреб.

Замовити акумулюючий бак для котла ви маєте можливість у компанії KHT-heating. Надаємо гарантійне обслуговування терміном 5 років. Здійснюємо доставку по всій території України, по м. Львів – безкоштовно. Будемо раді бачити вас у числі наших клієнтів!