З кожним роком поклади природного газу постійно зменшуються, а кошти енергії зростають. Необхідним є нове бачення енергетичного забезпечення.

Нові способи отримання теплової енергії вимагають застосування засобів для акумуляції та нагромадження тепла. Важливим елементом в цьому становлять акумуляційні баки. Через розділення виготовлення енергії та її споживання можна оптимально та безпечно експлуатувати опалювальні твердопаливні котли, сонячні радіатори, електрокотли (через застосування багатотарифних лічильників), теплові насоси тощо.

Акумуляційні баки призначені для накопичення, зберігання і передачі надлишкової кількості тепла отриманих з різних джерел тепла непостійної дії, а саме: твердопаливних котлів, сонячних радіаторів, електрокотлів, які використовуються в нічний час, теплових насосів та ін. Акумуляційні або буферні баки забезпечують безпечну роботу опалювальних систем шляхом накопичення або віддачі тепла, що утворюється в результаті невідповідності кількості одержуваної теплової енергії від джерела тепла до споживання, системи опалення. Максимальний робочий тиск бака становить 3 кгс/см2.

Модельний ряд баків-акумуляторів KHT-heating

Компанія KHT-heating на сьогоднішній день розробила і впровадила у виробництво чотири типи баків:

1. Баки-акумулятори EA
2. Комбіновані акумуляційні баки (буферні баки) EAB
3. Баки-акумулятори ЕАІ
4. теплообмінні блоки

Баки-акумулятори виготовляються з чорної листової сталі. Ізоляція виконана з м'якого пінополіуретану товщиною 100мм. Обшивка виготовлена ​​зі штучної шкіри (дерматину). Обшивка доступна в червоних і синіх кольорах. Всі вихідні патрубки мають внутрішній гвинт.
Сьогодні фірма розпочала виробництво баків-акумуляторів із нержавіючими змійовиками.

Модельний ряд баків-акумуляторів від KHT-heating дозволить об'єднати будь-які системи опалення та гарячого водопостачання в одне ціле.

На сьогодні фірма-виробник баків-акумуляторів KHT-heating розвиває свою дистриб'юторську мережу по всій території Україні. Тому запрошує до співпраці дистриб'юторів з різних регіонів країни.